«Ašais randiņš». Piesakies!

Apollo
0 komentāru

«Ašais randiņš» palīdzēs atrast savu otru pusīti.

«Ašais randiņš». Piesakies!

Foto: AFI

Valentīndienā jeb 14. februārī plkst. 12.00 tirdzniecības centrā «Mols» notiks īpašs pasākums — «Ašais randiņš». Tā laikā visi, kuri iepriekš būs reģistrējušies pasākuma mājas lapā www.vakaraflirts.lv, varēs iesaistīties savas otras pusītes meklēšanā, portālu «Apollo» informēja Elija Krauze, t/c «Mols» sabiedrisko attiecību konsultante. T/c «Mols» rīkotais projekts Valentīndienā «Ašais randiņš» atšķirsies ar to, ka tas būs publiski pieejams un interesentiem būs iespēja aplūkot, kā norisinās ātrie randiņi, kas vienmēr ir slēgts pasākums.

«Ašajā randiņā» pieteikties var visi brīvas sirds īpašnieki neatkarīgi no dzimuma, kuri Valentīndienā vēlas satikt un iepazīt vairākus pretējā dzimuma pārstāvjus. Savu dalību ikviens var pieteikt pasākuma mājaslapā www.vakaraflirts.lv, jo «Ašajā randiņā» piedalīties varēs tikai tie, kas iepriekš būs reģistrējušies.

«Valentīndiena ir mīlestības diena, un, ja kāds nav sastapis savu otru pusīti, aicinām nesēdēt mājās un pārdzīvot, kā to dara vairākums. Tieši otrādi — mēs aicinām ikvienu piedalīties «Vakara flirtā», jo tā mērķis — dot cilvēkiem iespēju sameklēt savu otru pusīti,» stāsta Lilita Kozireva, «Vakara flirta» projektu vadītāja.

Atkarībā no reģistrēto dalībnieku skaita pasākums notiks vairākās kārtās. Katrā kārtā piedalīsies 15 sievietes un 15 vīrieši. Visiem dalībniekam būs iespēja iesaistīties nelielā sarunā ar katru pretējā dzimuma pārstāvi. Tieši pirmais iespaids noteiks, kuri no dalībniekiem vēlāk vēlēsies viens otru satikt vēlreiz.

Randiņa simpātiju pāris balvā saņems romantisku nedēļas nogali «Puhajarve Spa Hotell» 640 eiro vērtībā. Pirmos piecdesmit dalībniekus, kas reģistrēsies «Ašajam randiņam», sagaidīs saldas pārsteiguma balvas no «Cafe & Restaurant Fazer», savukārt visi dalībnieki varēs piedalīties «Blue Box» konkursā un laimēt bezmaksas solārija apmeklējumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

19

2017. gada 19. oktobris

Vārda dienas

Elīna, Drosmis, DrosmaElīns, Elīne, Elina, Elika, Drošvaris, Drošvaldis, Drosmiņš, Drosme

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv