«ASK/Ogre» izvirzās vadībā pusfināla sērijā

Latvijas atklātā čempionāta pusfināla sērijas trešajā mačā «ASK/Ogre» izbraukumā ar 3:1 pārspēja «Rīga 2000», izvirzoties sērijā vadībā ar 2:1.

Aleksandrs Kerčs

Spēles 22. minūtē «ASK/Ogre» komandu vadībā izvirzīja Aleksandrs Kerčs, tomēr 30. minūtē Raimonds Vilkoits panāca izlīdzinājumu. Mača 35. minūtē 2:1 viesu labā panāca Vjačeslavs Fanduļs, bet punktu spēlei 19 sekundes līdz cīņas beigām pielika Andrejs Ignatovičs, kurš ripu raidīja jau tukšos «Rīga 2000» komandas vārtos.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā mačā rīdzinieki bija pārāki ar 7:2, bet nākamajā spēlē Ogrē mājinieki revanšējās ar 4:1. Pusfināla sērijas ceturtais un, iespējams, pēdējais mačs risināsies svētdien Ogrē.

Otrajā pusfināla sērijā pašlaik negaidīti vadībā pret pašreizējiem čempioniem «Liepājas metalurgu» ir DHK «Latgale» hokejisti (2:1).