Asociācija: Oktobrī sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos augusi par 0,4%

Apollo
22 komentāri

Šā gada oktobrī, salīdzinot ar septembri, sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos auga par 0,4%, liecina jaunākais Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) tirgus cenu indikators.

Ilustratīvs attēls

Ilustratīvs attēls

Edijs Pālens / LETA

Sekundārajā tirgū piedāvātajiem dzīvokļiem Rīgas centrā cena mēneša laikā palielinājusies par 0,1%, bet Rīgas rajonā tā palielinājās par 0,2%.

Dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centrā oktobrī cena palielinājusies par 0,1%, bet mikrorajonos tā palielinājusies par 0,3%. Rīgas rajonā cena jauno projektu dzīvokļiem palielinājusies par 0,2%, bet Jūrmalā cena samazinājās par 0,3%.

2017.gada oktobra cenu indikators tika izveidots, pamatojoties uz monitoringa rezultātiem par reāli notikušajiem darījumiem, ko nodrošināja nekustamo īpašumu kompānijas «Ober Haus», «Latio» un «Balsts». Analizējot analītikas nodaļu sniegto informāciju, tiek noteikts vidējais statistiskais rādītājs katrā segmentā.

Saskaņā ar uzņēmumu sniegto informāciju oktobrī vidējā piedāvājuma cena dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centrā bija 2720 eiro par kvadrātmetru, Rīgas mikrorajonos - 1341 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 862 eiro par kvadrātmetru, Jūrmalā - 2793 eiro par kvadrātmetru.

Vidējā piedāvājuma cena dzīvokļiem sekundārajā tirgū Rīgas centrā bija 1455 eiro par kvadrātmetru, Rīgas mikrorajonos - 762 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 512 eiro par kvadrātmetru.

Vidējā piedāvājuma cena privātmājām Rīgas mikrorajonos oktobrī bija 1168 eiro par kvadrātmetru (pieaugums par 0,2%), Rīgas rajonā - 899 eiro par kvadrātmetru (pieaugums par 0,1%), Jūrmalā - 1350 eiro par kvadrātmetru (samazinājums par 4%).

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv