ASRT komanda paplašinās, pievienojas vēl viena lietuviešu ekipāža

Apollo
3 komentāri

Lielākā Latvijas rallija komanda, «Autostils Rally Technica» turpina paplašināties un kļūst vēl internacionālāka. Bez krievu «raķetes» Alekseja Lukjaņuka un igauņa Sīma Plangi, no šīs sezonas sākuma dzelteni melnajās krāsās ir arī Lietuvas pilota Rokas Kvaraciejus «EVO X».

ASRT komanda paplašinās, pievienojas vēl viena lietuviešu ekipāža

Foto: Artūrs Igaveņš/ASRT

Šobrīd komandas sastāvs būs vēl spēcīgāks, jo ASRT ekipāžām pievienojies ātrs Lietuvas rallija braucējs - Deividas Jocius, šī gada «Halls Winter Rally» uzvarētājs, kurš pilotēs ASRT R4 grupas «Mitsubishi EVO X».

Uz jautājumu, kādēļ izvēlējies startēt tieši ASRT komandas sastāvā, Jocius neslēpj, ka viņaprāt, tā ir labākā un profesionālākā rallija komanda Baltijā.

Pirmais starts ar ASRT automašīnu ekipāžai Deividas Jocius/Kastytis Torrau plānots jau 25.maijā Viļņas rallijā, kurā piedalīsies arī komandas biedri Rokas Kvaraciejus/Mindaugas Čepulis.

Deividas Jocius plānos šogad ir visas Lietuvas rallija čempionāta sacensības, kā arī pēc iespējas - starti Latvijas rallijos un iespējams, arī ārpus Baltijas valstu robežām.

ASRT rallija komandai jau no maija sākas saspringta vasaras ralliju sezona - pirmā sacensība 10.-11.maijā Igaunijā, Tallinas rallijā, kam sekos Latvijas rallija čempionāta posms, rallijs «Talsi».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv