Astoņgadīgais biznesmenis — miljonārs

Apollo
0 komentāru

Kanādā dzīvo kāds astoņgadīgs zēns, kura personiskā bagātība tuvojas vienam miljonam ASV dolāru. Puiku sauc Raiens Ross. Netālu no Toronto dzīvojošajam skolniekam jau pieder četras kompānijas. Uzņēmējdarbību zēns sāka kā fermeris — viņam bija 60 vistas, un duci olu viņš pārdeva par trim dolāriem. Dienā iznāca aptuveni 15 dolāri.

Astoņgadīgais biznesmenis — miljonārs

jeffreyputman, CC licence

Vēlāk zēns nomainīja biznesu un sāka pļaut mauriņus par 20 ASV dolāriem stundā. Pats ar pļaujmašīnu viņš galā tikt nevarēja, tāpēc par 15 dolāriem stundā nolīga šim darbam savus vecākos biedrus. «Šādi viņš saņēma piecus dolārus par stundu, lai gan pats nedarīja neko,» stāsta mazā uzņēmēja māte Savanna Rosa. «Līdzīga situācija bija arī ar nākamo biznesu. Mēs laistījām mauriņus. Viņš ņēma no klienta 200 ASV dolāru, bet darbiniekam, kas viņa vietā darīja visu darbu, maksāja simtnieku. Un tās visas bija viņa idejas.»

Vēlāk jaunais uzņēmējs nopelnīto naudu sāka ieguldīt nekustamajos īpašumos. Pašlaik viņam pieder sešas ēkas Ontārio un Britu Kolumbijā. Raiens savai ģimenei nopirka hokeja un basketbola laukumu, kā arī četrus tūkstošus grāmatu sev. Viņa personiskā bagātība ir 900 tūkstoši ASV dolāru.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. oktobris

Vārda dienas

Leonīda, LeonīdsLeonida, Leonide, Leonids, Leonita, Pelageja

Valūtu kursi

20.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv