Astoņi Francijas pilsoņi nelikumīgi šķērso Latvijas robežu

Apollo
0 komentāru

Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes Silenes Robežkontroles punkta robežsargi trešdien aizturēja astoņus Francijas pilsoņus un vienu Itālijas pilsoni par nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu ārpus robežkontroles un robežpārejas punktiem, informē Valsts robežsardzē.

Astoņi Francijas pilsoņi nelikumīgi šķērso Latvijas robežu

Foto: Artūrs Kapša/LETA

Robežsargi patruļas laikā pamanīja, ka trīs personas nelikumīgi šķērso valsts robežu virzienā no Baltkrievijas uz Latviju. Netālu no valsts robežas stāvēja piecas apvidus automašīnas ar Francijas reģistrācijas numuriem. Robežsargiem, veicot apkārtnes apsekošanu, konstatēti vairāku cilvēku pēdu nospiedumi, kuri ved no Latvijas robežas uz Baltkrievijas robežu, iedziļinās Baltkrievijā teritorijā apmēram četrus metrus un atgriežas atpakaļ Latvijā.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka viens Francijas pilsonis neesot šķērsojis robežu, bet pārējie Francijas pilsoņi un Itālijas pilsone atzinās tīšā nelikumīgā valsts robežas šķērsošanā.

Neviena no aizturētajām personām nevarēja uzrādīt speciālās caurlaides, lai varētu likumīgi uzturēties pierobežas joslā.

Aizturētajām personām sastādīti protokoli par uzturēšanos pierobežas joslā bez speciālas caurlaides un valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv