Astotdaļfinālā spēlēs Vācija pret Angliju

Pasaules kausa finālturnīra astotdaļfinālā trešdienas vakarā iekļuva Vācijas un Ganas futbolisti.

Vācijas valstsvienība pēdējā spēlē ar 1:0 pieveica Ganas izlasi, izcīnot pirmo vietu apakšgrupā.

Vienīgos vārtus Vācijas izlases labā mača 60. minūtē ar skaistu tālsitienu guva Mesuts Ezils. Tomēr kopumā šajā mačā labākas izdevības gūt vārtus bija Ganas futbolistiem, tomēr pārspēt Manuelu Noieru tā arī neizdevās.

Otrajā apakšgrupas spēlē Austrālijas izlase ar 2:1 pārspēja Serbiju, tomēr šāds rezultāts neļāva nevienai no šīm komandām iekļūt astotdaļfinālā un otro vietu ieguva Gana.

Spēles 69. minūtē Tims Kehils izvirzīja vadībā Austrālijas komandu, bet jau pēc četrām minūtēm Brets Holmens panāca 2:0. 84. minūtē Marko Panteličs vienus vārtus atguva, taču panākt izlīdzinājumu, kas būtu ļāvis serbiem iekļūt astotdaļfinālā, vairs nepaspēja.

Vācija ar sešiem punktiem izcīnīja pirmo vietu apakšgrupā un astotdaļfinālā tiksies ar Angliju, bet otro vietu ar četriem punktiem ieguva Gana, kas astotdaļfinālā spēkosies ar ASV. Trešajā vietā apakšgrupā palika Austrālija, kuras rēķinā arī bija četri punkti, taču sliktāka vārtu attiecība, bet Serbija ar trim punktiem ierindojās ceturtajā vietā.