ASV ar grūtībām uzvar Austriju, Norvēģija pārspēj Slovēniju Video

7 komentāri

Pasaules čempionāta otrās spēļu dienu pirmajos mačos šodien pie panākumiem tika ASV un Norvēģijas valstsvienības.

ASV ar grūtībām uzvar Austriju, Norvēģija pārspēj Slovēniju

ASV hokejisti Helsinku apakšgrupas spēlē ar 5:3 pārspēja Austrijas valstsvienību.

Jau līdz mača 6. minūtē pēc Manuela Latusas un Daniela Velzera metieniem austrieši izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr līdz otrās trešdaļas vidum Deivids Moss, Ēriks Džonsons, Tims Stepltons un Ārons Pelušejs ļāva ASV izlasei pārņemt vadību (4:2). Neilgi pēc tam Davids Šullers samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet perioda izskaņā pēdējo precīzu šajā spēlē veica aizsargs Džonsons, gūstot savus otros vārtus mačā un nodrošinot amerikāņiem uzvaru.

Tikmēr Stokholmas apakšgrupas cīņā Norvēģijas valstsvienība ar 3:1 uzvarēja Slovēnijas izlasi.

Jau mača 62. sekundē spēles rezultātu atklāja Andreass Bastiansens, bet 15. minūtē viņš dubultoja Norvēģijas izlases pārsvaru. Lai gan 17 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām Žiga Jegličs samazināja rezultāta starpību, līdz pat cīņas beigām slovēņiem neizdevās atspēlēties, turklāt pirmspēdējā minūtē soda metienu nerealizēja Madss Hansens, kuram gan piecas sekundes līdz finālsirēnai izdevās raidīt ripu tukšos vārtos.

Šodien tiks aizvadītas vēl četras spēles, kurās Latvija spēkosies ar Krieviju, Kanāda tiksies ar Dāniju, Somija spēlēs pret Slovākiju, bet Zviedrija cīnīsies ar Čehiju.