ASV Baltais nams kļuvis lētāks

Apollo
0 komentāru

Lai gan ASV prezidentu rezidence Baltais nams ir nenovērtējams, tomēr nekustamā īpašuma speciālisti ik gadu mēģina noteikt tā vērtību nekustamā īpašuma tirgū. Speciālisti secinājuši, ka pagājušajā gadā Baltā nama vērtība ir kritusies, vēsta portāls «Newsru.com».

ASV Baltais nams kļuvis lētāks

Foto: Reuters/Scanpix

Pagājušā gada laikā nekustamā īpašuma vērtība, kas atrodas Vašingtonā, Pensilvānijas avēnijā, vērtība kritusies par 5,%. Naudas izteiksmē tā vērtība pērn samazinājusies no 308 līdz 292,2 miljoniem ASV dolāru.

«Tas atspoguļo tendenci, kāda ir nekustamā īpašuma tirgū visā valstī,» atzīmē eksperti.
Nekustamā īpašuma objektu cena visā ASV pērn vidēji nokritusies par 5%.

Saskaņā ar nekustamā īpašuma speciālistu aprēķiniem, 2008. gadā ASV prezidentu rezidencei tirgus vērtība nokritusies mazāk nekā 2009. gadā.

1792. gadā celtās ēkas platība ir 5,1 tūkstotis kvadrātmetru, tajā ir 132 istabas, tostarp 16 guļamistabas, 35 sanitārie mezgli, trīs virtuves, trīs lifti, 28 kamīni un pazemes bunkurs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Valūtu kursi

19.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv