ASV hokejisti pārspēj Vāciju, Kanāda uzvar Čehiju Video

7 komentāri

Pasaules čempionāta desmitās spēļu dienas pirmajos mačos panākumus svinēja ASV un Kanādas valstsvienību hokejisti.

Bobijs Batlers & Džastins Krīgers

Helsinku apakšgrupas mačā ASV izlase ar 3:0 pārspēja Vācijas valstsvienību, izcīnot piekto uzvaru sešās spēlēs.

Jau mača 5. minūtē pēc Bobija Batlera un Pola Ščastnija precīziem metieniem rezultāta tablo vēstīja 2:0 ASV valstsvienības labā, bet otrās trešdaļas vidū Ārons Pelušejs varēja panākt 3:0, taču soda metiena izpildē neprata pārspēt vāciešu vārtsargu Denisu Endrasu. Trešā perioda vidū amerikāņiem tomēr izdevās gūt trešos vārtus, kad precīzs bija Stefens Džonta.

Tikmēr Stokholmas apakšgrupā Kanādas hokejisti ar 2:1 uzvarēja Čehijas izlasi, svinot piekto uzvaru sešos mačos.

Spēles rezultātu 12. minūtē atklāja kanādiešu uzbrucējs Veins Simondss, kurš realizēja skaitlisko vairākumu, bet izlīdzinājumu čehi panāca 18. minūtē, kad izcēlās Petrs Koukals. Trešā perioda 7. minūtē Džefs Skiners vēlreiz izvirzīja vadībā Kanādas valstsvienību, bet atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Šodien tiks aizvadītas vēl divas spēles, kurās spēkiem mērosies Slovākija un Krievija, kā arī Norvēģija un Šveice.