ASV laikraksts aicina sekot Latvijas piemēram un atlaist Kongresu

Apollo
0 komentāru

ASV laikraksta komentētājs aicina sekot Latvijas piemēram un atlaist Kongresu, kurā, līdzīgi kā Latvijā, ir liela ietekme korporatīvajām interesēm.

ASV laikraksts aicina sekot Latvijas piemēram un atlaist Kongresu

Foto: Scanpix/Reuters

«Iztēlojieties, ka daži nacionālie līderi uzdrīkstētos stāties pretī korporatīvajai varai, kas pārņēmusi kontroli pār varu. Iztēlojoties, ka viens no viņiem pieceļas un paziņo: «Man ir apriebies dzīvot valstī, kurā valda meli, cinisms un alkatība»,» citējot bijušā Latvijas Valsts prezidenta Valda Zatlera uzrunu, raksta avīze «Colorado Springs Indepedent».

«Un iztēlojoties, ka šie līderi dod iespēju valsts iedzīvotājiem patriekt visas politiskās partijas, kas «pārstāv oligarhu intereses vai balso par oligarhu interesēm»,» norāda avīze.

«Jūs sakāt - neiespējami? Nebūt ne - patiesībā tas tikko notika. Ne šeit, diemžēl, bet Latvijā.»

Laikraksta komentētājs Latviju raksturo kā valsti, kur «dažas personas pēc Padomju Savienības sabrukuma 1991.gadā izveidoja korporācijas un sagrāba sabiedriskos īpašumus, kļūstot par miljonāriem. Izmantojot savas koruptīvās bagātības, viņi burtiski privatizējuši demokrātiju, nopērkot politiskās parijas un kontroli pār parlamentu. Pēc tam oligarhi panāca likumu apstiprināšanu, kas viņus padarīja vēl bagātākus, bet samazināja parasto iedzīvotāju ienākumus un sagrāva Latvijas ekonomiku».

«Colorado Springs Indepedent» komentētājs pauž pārliecību, ka arī amerikāņi labprāt padzītu no Kongresa korporāciju kontrolētos politiķus, ja vien viņiem tiktu piedāvāta šāda balsojuma iespēja.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv