ASV par atentāta plānošanu pret Obamu arestēts kāds vīrietis

Apollo
0 komentāru

Brūkheivenā Misisipi pavalstī arestēts kāds vīrietis, kurš draudējis 20.janvāra inaugurācijas ceremonijas laikā nogalināt jaunievēlēto ASV prezidentu Baraku Obamu, vēsta ASV Tieslietu ministrija.

«Draudi pret jaunievēlēto prezidentu tiks uztverti ļoti nopietni,» norādīja prokurors Dans Lemptons. «Interneta pļāpātuvju izmantošana, lai izteiktu šādus draudus, ir tāds pats noziegums, kā izteikšanās mutiski. Par šāda rakstura draudiem ātri un enerģiski tiks celtas apsūdzības.«

Maksimālais soda mērs, kas paredzēts par draudu izteikšanu nogalināt ASV prezidentu, ir piecus gadus ilgs cietumsods un 250 000 dolāru liela sodanauda.

ASV Drošības dienests sadarbībā ar vietējām tiesībsargāšanas iestādēm aizturējis kādu Viskonsinā dzīvojošo Stīvenu Džozefu Kristoferu.

«Esmu izlēmis, ka nogalināšu Baralu Obamu. Tas patiešām nav nekas personīgs pret šo cilvēku (..) Taču es zinu, ka valstij nepieciešams, lai es to paveicu,» interneta vietnē «www.alien-earth.org» 11.janvārī paziņojis Kristofers. «Tas nav tāpēc, ka nogalināšu Baraku, jo es būtu rasists. Tas ir tāpēc, ka nespēju vairs pieļaut, ka žīdu parazīti, iebiedējot panāk savu un liek amerikāņiem pakļauties viņu ļaunajiem nodomiem.«

Kristofers norāda uz ebrejiem, kurus Obama izvēlējies par savas administrācijas līdzstrādniekiem, un apsūdz ebrejus 2001.gada 11.septembra terora aktu organizēšanā.

Īsi pirms 4.novembra vēlēšanām, kurās Obama uzvarēja, kļūstot par pirmo melnādaino amerikāni, kuram pavērušās iespējas kļūt par Baltā nama saimnieku, Tenesī pavalstī tika aizturēti divi neonacisti, kas plānoja veikt afroamerikāņu sērijveida slepkavības, bet pēc tam īstenot atentātu pret Obamu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv