ASV sakauj Kazahstānu, Francija pārspēj Itāliju

Pasaules čempionātā šodien turnīrā par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā uzvaras svinēja ASV un Francijas hokejisti.

Christian Hanson

ASV valstsvienība ar 10:0 sagrāva Kazahstānas izlasi, turklāt deviņi vārti tika gūti jau pirmajās divās trešdaļās.

ASV komandas labā trīs vārtus guva Mets Gilrojs, bet pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Tīdžejs Oušī, Kails Okpouzo, Tims Kenedijs, Brendons Dubinskis, Raiens Potalnijs, Kriss Kreiders un Niks Folinjo.

Otrajā apakšgrupas mačā Francijas izlase ar 2:1 pieveica Itālijas valstsvienības hokejistus.

Jau spēles 5. minūtē Baptists Amārs izvirzīja Francijas komandu vadībā, bet trešā perioda 4. minūtē Lorāns Grāss vairākumā panāca 2:0. Nepilnas deviņas minūtes līdz finālsirēnai Mikele Stracabosko vairākumā vienus vārtus atspēlēja, taču atlikušajā laikā panākt izlīdzinājumu itāliešiem neizdevās.