ASV tiks veidota jauna F-1 komanda

Apollo
0 komentāru

ASV kompānija USF1 otrdien paziņos par jaunas Pirmās formulas (F-1) komandas izveidošanu, teikts uzņēmuma interneta mājaslapā.

Danica Patrick

Baumo, ka pilotu kandidātu sarakstā USF1 iekļāvusi arī populāro ASV «Indy-car» seriāla autobraucēju Daniku Patriku.

Foto: AP

Populāro autosacīkšu NASCAR mājvietā Šarlotā bāzētā komanda USF1 plāno izmantot tehnoloģijas un sacīkšu braucējus no ASV. Komandas vadītāji būs kādreizējais F-1 komandu «Williams» un «Ferrari» menedžeris Pīters Vindzors, kā arī Kens Andersons, kurš strādāja divās F-1 komandās pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados.

«Mēs ar Kenu Andersonu jau pēdējos četrus gadus domājam par iespēju uzbūvēt F-1 sacīkšu automašīnu ASV,» intervijā vietējam televīzijas kanālam «Speed TV» atklāja Vindzors.

Aizvadītajos gados vairākas reizes notikušie Monreālas un Indianapolisas F-1 pasaules čempionāta posmi tagad ir izslēgti no sacensību kalendāra, atstājot Ziemeļamerikas kontinentu bez pasaules populārākajām autosacīkstēm.

«Protams, ekonomiskās krīzes apstākļos nav viegli atrast sponsorus,» komentējot jaunās komandas finansējuma avotus, atzina Vindzors. «Tomēr lejupslīdes būtība ir pielāgošanās jauniem laikiem un robežu paplašināšana. Tieši to mēs centīsimies panākt, radot USF1 komandu.»

Lielu interesi par jauno komandu izraisījušas baumas par to, ka tā savā pilotu kandidātu sarakstā iekļāvusi arī populāro ASV «Indy-car» seriāla autobraucēju Deniku Patriku, kura 2008. gada sezonā kļuva par pirmo sievieti, kura izcīnījusi uzvaru kādā no «Indy-car» sacīkšu posmiem.

Taču, pirms komanda meklē, kas sēdēs pie sacīkšu formulas stūres, tai vispirms jāatrod nauda, lai segtu lielos izdevumus dalībai F-1 pasaules čempionātā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv