ASV un Krievijas jaunie hokejisti iekļūst PČ pusfinālā Papildināts

Pasaules U-18 hokeja čempionāta pusfinālā iekļuvusi ASV izlase, kas ceturtdaļfinālā ar 6:0 sagrāva Čehijas izlasi, vēsta «iihf.com». (Papildināta 3. un 4. rindkopa).

Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 2:0 ASV labā, pēc otrā amerikāņi atradās vadībā ar 5:0, bet trešajā trešdaļā tika gūti vēl vieni vārti. Aizvadītajā mačā divi vārti Ostina Černika kontā.

Citā ceturtdaļfināla spēlē uzvaru izcīnīja Krievijas hokejisti, kas ar 4:3 uzvarēja Šveici. Līdz spēles 56. minūtei krievi atradās vadībā ar 4:0, bet nepilnu četru minūšu laikā šveicieši guva trīs vārtus.

Pusfinālā ASV hokejisti tiksies ar Somijas vienaudžiem, savukārt krievi spēlēs ar Zviedrijas vienaudžiem.

Latvijas hokejisti trešdien aizvadīs spēli ar Kanādas izlasi par vietas saglabāšanu elites divīzijā, bet ceturtdien tiksies ar Baltkrievijas izlasi.