Atbildes spēlē pārāki turki un dosies uz Eiropas čempionātu

22 komentāri

Latvijas vīriešu volejbola izlase šodien Jelgavā aizvadīja Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra atbildes spēli pret Turcijas izlasi un piedzīvoja zaudējumu.

Atbildes spēle noslēdzās ar Latvijas volejbolistu pārākumu 3-2 (25:19, 21:25, 27:29, 25:16, 15:13), līdz ar to divu spēļu summā rezultāts bija 1-1.

Uzvarētājs tika noskaidrots papildus zelta setā, kurā uzvaru ar 15:10 izcīnīja turki.

Zelta setā sākumā vadībā ar 2:0 izvirzījās turki, bet tad sekoja 2:2. Turpinājumā ritēja līdzīga cīņa, taču tad turki ieguva pārsvaru 10:7. Seta noslēgumā viesi apliecināja savu meistarību un, pateicoties spēlei aizsardzībā pie tīkla, pārspēja laukuma saimniekus.

Kā zināms, pirmajā spēlē Turcijā ar 3-0 (25:20, 25:17, 25:23) pārāki bija turki

Eiropas čempionāta finālturnīrs šogad no 20. līdz 29. septembrim notiks Polijā un Dānijā.