Atbrīvo par komunālajiem parādiem «arestēto» kaķi

Apollo
0 komentāru

Šodien atbrīvots piecus mēnešu vecais kaķēns vārdā Leksus, kas Kemerovas piepilsētē tika «arestēts» par saimnieka nenomaksātajiem komunālpakalpojumiem, vēstī RealtuNews

Atbrīvo par komunālajiem parādiem «arestēto» kaķi

more_pi-dah, CC licence

Jau iepriekš ziņojām, ka kaķa saimnieki, kas dzīvoja trīsistabu dzīvoklī daudzstāvu mājā Kemerovas rajonā, nonāca parādos par nesamaksātiem komunālajiem pakalpojumiem 15 tūsktošu rubļu apmērā. Pēc tiesas sprieduma saimniekiem tika atsavināts sfinksas sugas kaķis, televizors, mūzikas centrs un DVD atskaņotājs. «Arestētais» dzīvnieks tika atstāts saimnieku aprūpē.

Kaķis, kuram nebija nekādu dokumentu, tika novērtēts par 1000 rubļiem. Parādnieki vērtējumam piekrita, kaut šādu kaķu tirgus cena ir no 5 līdz 15 tūkstošiem rubļu.

Šodien tiesa noņēmusi arestu no parādnieku īpašuma un kaķa, jo parāds tika dzēsts.
Par saimnieku parādiem «maksā» arī citu Krievijas apgabalu dzīvnieki. Kādam Petrozavodskas iedzīvotājam sakarā ar 26 tūkstošus lielo pardādu tiesa atņēma govi Maiku, zirgu Zorku un telēnu Jašu. Savukārt Tālajos Austrumos saimniekam parādu dēļ atņēma persiešu sugas kaķi . Šis paņēmiens izrādās, ir ļoti efektīvs, jo saimnieki parasti parādus dzēšot jau tajā pašā dienā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. novembris

Vārda dienas

Andīna, AndaVigilijs, Vigita, Vigo, Viģīlija, Vīga, Vīgants, Vīgo, Vigilija, Vigija, Andina, Andīne, Nanda, Viga, Vigars, Vigda, Vigelijs, Vigeta, Andija

Valūtu kursi

20.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv