Atbrīvota Afganistānā nolaupītā itāliešu ķīlniece

Apollo
0 komentāru

Atbrīvota Afganistānā nolaupītā itāliešu palīdzības organizācijas darbiniece Klementīna Kantoni, ceturtdien paziņoja Itālijas un Afganistānas valdības amatpersonas.

«Viņa tikko ir atbrīvota,» sacīja Afganistānas Iekšlietu ministrijas pārstāvis Lutfulla Mašals. «Ar viņu viss ir kārtībā, viss ir labi.»

Arī Itālijas ārlietu ministra Džanfranko Fīni pārstāvis apstiprināja, ka Kantoni ir atbrīvota.

Afganistānas amatpersonas apgalvoja, ka nekādā veidā nav piekāpušās nolaupītājiem un nekādas viņu prasības nav pildītas.

Kā jau ziņots, palīdzības organizācijā «CARE International» strādājošo 32 gadus veco Kantoni nezināmi kaujinieki nolaupīja 16. maijā, kad viņa savā automašīnā brauca pa Kabulas centru. Aculiecinieki stāsta, ka viņu aizturējuši četri bruņoti vīri baltā automašīnā «Toyota».

Kantoni strādāja projektā «Humānā palīdzība Kabulas atraitnēm», ko bija paredzēts pabeigt šā mēneša beigās. CARE ir neatkarīga globāla palīdzības organizācija, kas Afganistānā darbojas kopš 1961. gada.

Simtiem afgāņu sieviešu Kabulā sarīkojušas vairākas demonstrācijas, pieprasot atbrīvot Kantoni.

Pagājušā gada oktobrī Kabulā tika nolaupīti trīs ANO darbinieki, kas gan pēc vairākām nedēļām tika atbrīvoti sveiki un veseli.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv