Atceļ prasības pret Ellas klubu par iedzīvotāju naktsmiera traucēšanu

Apollo
0 komentāru

Saskaņā ar Administratīvā rajona tiesas spriedumu lietā nr.142200311 (24.11.2011), visas līdzšinējās sūdzības pret kluba «Dstyle» īpašniekiem par trokšņa radīšanu, kas traucē iedzīvotāju naktsmieru, tika atzītas par nepamatotām un atceļamām, ziņo kluba pārstāvis Miķelis Ļaksa jeb Marksu Riva.  

Atceļ prasības pret Ellas klubu par iedzīvotāju naktsmiera traucēšanu

Foto: LETA/Edijs Pālens

Administratīvā pārkāpuma lietvedība pret kluba «Dstyle» īpašniekiem SIA «White Law» tika izbeigta. Visos gadījumos kluba «Dstyle» īpašnieki tika saukti pie atbildības par Kārtības noteikumu 4.1.punktu, kurš paredz to, ka saukt pie administratīvās atbildības saskaņā ar šo punktu var, ja troksnim nav pastāvīga rakstura. Saskaņā ar tiesas izvērtējumu, klubā «Dstyle» konstatētais troksnis ir atzīstams par troksni, ko rada ikdienas komercdarbība, līdz ar to troksnis ir pastāvīgs un kluba darbība nevar tikt kvalificēta kā Kārtības noteikumu 4.1.punkta pārkāpums.   

Miķelis ziņo, ka kluba viesus arī turpmāk priecēs dažādi ar modi un stilu saistīti pasākumi, vietējo mākslinieku izstādes, neskaitāmas mūzikas albumu un singlu prezentācijas, kā arī uzstāsies pazīstami gan vietējie, gan ārzemju Dj. 

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv