Atis Auzāns un oranžais koris ieraksta savu otro singlu

Apollo
0 komentāru

Turpinot savu otro Latvijas koncerttūri un gaidot Ziemassvētkus, Atis Auzāns un Daugavpils oranžais koris ierakstījis savu otro singlu ar nosaukumu «Rūķis».

Atis Auzāns un oranžais koris ieraksta savu otro singlu

Publicitātes foto

Dziesmas autors Atis Auzāns dziesmas vieglumu, melodiskumu un šķietamo bērnišķību apvienojis ar tekstu, kas varētu likt kaut nedaudz aizdomāties ikvienam pieaugušam cilvēkam. Savukārt oranžā kora skanējums un daudzbalsība rada patiesi mīļu, sirsnīgu un nedaudz noslēpumainu Ziemassvētku noskaņu.

Dziesmas pirmatskaņojums gaidāms 5. decembrī «Latvijas Radio 2» ēterā plkst. 12.00 — tikai dažas stundas pirms oranžā kora lielkoncerta Rīgā, Ķīpsalas hallē.

Pašlaik Atis Auzāns un Daugavpils oranžais koris veiksmīgi turpina savu otro Latvijas koncerttūri «Atver acis». Jaunā programma mēneša laikā izdziedāta vairāk nekā 20 koncertos dažādās Latvijas vietās. Vēl šogad koris plāno koncertēt Pļaviņās, Bauskā, Jelgavā, Ludzā, Jaunlaicenē un Annā. Pēc Ziemassvētku brīvdienām Atis Auzāns un oranžais koris turpinās tūri, un pašlaik ieplānoti koncerti vairāk nekā 70 Latvijas pilsētās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv