Atklāj Rīgas Centra humanitārās vidusskolas jauno iekšpagalmu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Šonedēļ Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā notika skolas iekšpagalma rekonstrukcijas projekta atklāšanas pasākums, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Iekšpagalma rekonstrukciju veica SIA «RE RE04», būvdarbu kopējās izmaksas ir  214 000 latu. Pagalms ir sadalīts divās funkcionālās daļās – saimnieciskajā, kur atrodas auto un velo novietne un skolas ēdnīcai pieved produktus, un rekreācijas zonā – kas domāta, gan sportam, gan atpūtai un izklaidei. Iekšpagalmā izvietoti arī mūsdienīgi āra trenažieri.

Kā stāsta Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, šī ir lieliska pieredze pašvaldības un skolas sadarbībai, kad viena no skolas audzēkņu, skolotāju un vecāku idejām un vīzijām tika realizēta dzīvē. Tāpat šis projekts,  iespējams,  varētu būt lielisks tipveida risinājums pilsētas centra skolām ar nelielu teritoriju.

Rīgas Centra humanitārās vidusskolas vēsture aizsākas 1885. gadā, kad Rīgas pilsētas valde atvēra Rīgā, Kr. Barona ielā 46, meiteņu vienklasīgo skolu. Mūsdienās vidusskola piedāvā izglītības programmas ar padziļinātu angļu valodas apguvi. 2011./2012. mācību gadā mācības uzsāka 856 skolēni.  1971. gadā 26. janvārī toreizējā Rīgas 50. vidusskola uzsāka darbu jaunuzceltajā ēkā Kr.Barona ielā 97a. Līdz pat mūsdienām, kad skolas nosaukums ir mainījies uz Rīgas Centra humanitāro ģimnāziju, vēlāk Rīgas Centra humanitāro vidusskolu, ēkas iekšējais pagalms ne reizi netika piedzīvojis renovācijas darbus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. decembris

Vārda dienas

Klinta, Krists, Kristofers, Kristers, KristapsKristafors, Kristofs, KristofofS, Kristo, Kristens, Kristars, Karona

Valūtu kursi

18.12.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv