Atklās Alvīnes Bautras personālizstādi «Slepenais fails»

Apollo
0 komentāru

No 2013.gada 8.jūlija līdz 8.augustam kultūras kafejnīcā «TAKA» varēs iepazīties ar jaunās mākslinieces Alvīnes Bautras gleznotajām pārdomām par cilvēka dažādo dabu.

Atklās Alvīnes Bautras personālizstādi «Slepenais fails»

Foto: Publicitātes foto.

«Slepenie faili» ir ne tikai Skallijai un Malderam. Ikviens laiku pa laikam mokās ar kādu neatrisinātu jautājumu, cenšas izzināt lietu un cilvēku dabu. Tas viss, protams, ir dabiski, galu galā – filozofi par to nenorimstoši domā jau veselu mūžību. 

Par pamatu izstādes idejai ir ņemta cilvēka daudzšķautnainā personība un vēlme to izzināt, bet Alvīne to pavērš otrādi – vai reizēm nav tā, ka atbildes uz jautājumiem interesantāk ir neuzzināt, jo nezināmais ir fascinējošs.

Pašlaik Alvīne mācās LMA glezniecības nodaļā, iedvesmojas no reālisma, abstrakcionisma un minimālisma vecmeistariem, kuru prasmes apvieno savos modernisma darbos. Par savu gleznošanas tehniku saka: «Pa lielam visu miksēju. Bet pa lielam arī visu gleznoju ar eļļas krāsām.»

Saviem darbiem svarīgo precizitāti apguvusi mācoties arhitektūru, gleznošanu praktizējusies pie zināmākajiem Latvijas māksliniekiem, un piedalījusies vairākās izstādēs – «Izsvītrots. Pasvītrots. Sasvītrots.» kopā ar Ansi Rozentālu, «Young&Contemporary Art Exhibition» Mākslinieku Savienības namā un daudzās citās, gan arī UNESCO rīkotā konkursā Francijā, kurā starptautiskā konkurencē guva labus rezultātus un atzinību.

Vairākas Alvīnes gleznas ir privātkolekcijās Latvijā, Krievijā, Norvēģijā, Skotijā un divas gleznas atrodas Latvijas vēstniecībā Ēģiptē.

(Ne)izzināt atbildes uz dažādiem jautājumiem kultūras kafejnīcā TAKA (Miera 10) varkatru dienu no 12:00 - 01:00 un piektdienās no 12:00 - 02:00.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv