Atklās kopš Latvijas neatkarības atgūšanas lielāko jaunizbūvēto autoceļa posmu

Apollo
52 komentāri

Ceturtdien tiks atklāts autoceļa E22 posms no Tīnūžiem līdz Koknesei, kas ir lielākais jaunizbūvēto autoceļa posms, kas uzbūvēts pēdējo 20 gadu laikā, portāls «Apollo» uzzināja uzņēmumā «Latvijas Valsts ceļi» (LVC).

Atklās kopš Latvijas neatkarības atgūšanas lielāko jaunizbūvēto autoceļa posmu

Foto: Evija Trifanova/LETA

LVC informē, ka svinīgais atklāšanas pasākums notiks ceturtdien, 7. novembrī plkst.10.30, maršruta E22 (a/c P80 Tīnūži–Koknese) 29,5 kilometrā, satiksmes mezglā ar autoceļu V972 Madliena–Lēdmane.

Pasākumā piedalīsies ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V), satiksmes ministrs Anrijs Matīss, LVC un ceļa posma būvētāju – SIA «Binders» un pilnsabiedrības «Kokneses ceļš» vadība (SIA «8.CBR», SIA «Strabag»un SIA «Rīgas tilti»).

Autoceļa būvniecība tika uzsākta 2009. gadā. Kopumā tika izbūvēti un rekonstruēti 60 km autoceļa, 10 divlīmeņu satiksmes mezgli, izbūvēti un rekonstruēti tilti un blakus ceļi.

Projekta realizācijas rezultātā minētajā maršrutā ir ievērojami paaugstināta satiksmes drošība un braukšanas komforts, kā arī atslogots autoceļš A6 Daugavpils–Krāslava–Baltkrievijas robeža (Paternieki).

Projekta kopējās izmaksas ir ap 66 miljoniem latu, no kurām 85% tika līdzfinansēti no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv