Atklās rekonstruēto bērnu un jauniešu interešu izglītības centru «Mīlgrāvis»

Apollo
0 komentāru

Trešdien, 10.februārī pl.10.00, lai iepazītos ar pirmā latviešu mecenāta, filantropa un sabiedrībā pazīstamā kultūras darbinieka Augusta Dombrovska Rīgas pilsētas pašvaldībai mantojumā atstātajiem īpašumiem – kultūras pili «Ziemeļblāzma» un bērnu un jaunatnes centra «Mīlgrāvis» ēku Baltās Baznīcas ielā 14, Vecmīlgrāvi apmeklēs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Andris Ameriks un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Atklās rekonstruēto bērnu un jauniešu interešu izglītības centru «Mīlgrāvis»

Foto: Ieva Čīka/LETA

Kultūras pils apmeklējuma laikā  plānots prezentēt pērn izstrādāto kultūras pils rekonstrukcijas un restaurācijas tehnisko projektu, savukārt pēc «Ziemeļblāzmas» apskates amatpersonas dosies uz netālu esošo bērnu un jaunatnes centru «Mīlgrāvis», lai atklātu jaunās, rekonstruētās un restaurētās interešu izglītības iestādes telpas.

Rīgā kopā ir 13 interešu izglītības iestādes, kas īsteno kultūrizglītības, tehniskās jaunrades, vides un sporta izglītības, gan arī citas atbilstoši audzēkņu pieprasījumam veidotas programmas. Pagājušajā mācību gadā interešu izglītības iestāžu pulciņos Rīgā līdzdarbojās vairāk nekā 23 980 audzēkņu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. novembris

Vārda dienas

Andīna, AndaVigilijs, Vigita, Vigo, Viģīlija, Vīga, Vīgants, Vīgo, Vigilija, Vigija, Andina, Andīne, Nanda, Viga, Vigars, Vigda, Vigelijs, Vigeta, Andija

Valūtu kursi

20.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv