Atklāta intervija: Keita zaudē lieko svaru 7 dienās

Apollo

Līdz 20. novembrim Ziemeļeiropas Veselības Aģentūra piedāvā uzlabot veselību – zaudē svaru ar tieši tev īpaši pielāgotu diētu. Izveidot savu diētu vari www.NordenHealth.com – pirmajiem 50 interesentiem šodien diētas sastādīšanu apmaksā Ziemeļeiropas Veselības Aģentūra (pašam jāsedz tikai reģistrācijas maksa 6.99 Ls).

Atklāta intervija: Keita zaudē lieko svaru 7 dienās

Foto: publicitātes foto

Ventspilniece Keita Jansone (31) intervijā atklāti stāsta, kā viņai izdevās zaudēt 5 kilogramus 7 dienu laikā, ievērojot NordenHealth.com sastādīto diētas plānu.

– Pagājušas tikai 7 dienas, kopš reģistrējies notievēšanas programmai. Tu izskaties lieliski!

– Paldies! Tā arī jūtos!

– Vai šī ir pirmā reize, kad mēģini notievēt?

– Esmu mēģinājusi iepriekš. Skolas laikā biju daudz maz formā. Bet pēc vidusskolas sāku pieņemties svarā. Centos mierināt sevi ar domu, ka apaļumi tikai izceļ sievišķību. Sak, vīrieši uz kauliem nekrīt, ha-ha. Rudenī salidojumā satiku vecos klasesbiedrus – skatījāmies bildes, kā kuram iet. Visi teica, ka mani ne pazīt, esot kļuvusi apaļāka. Sapratu, ka tas ir par daudz un jāsāk kaut ko darīt (smejas). Lai nākamajā salidojumā izskatītos uz visiem simts! Domāju sākt trenēties – nopirku abonementu sporta klubam, bet vairāk kā uz pāris treniņiem neaizgāju. Reāli zemē nomesta nauda. Mēģināju žurnālu diētas, piemēram, nedēļu no vietas ēdu tikai griķus. Vēl jautrāks variants bija olu un greipfrūtu diēta… Pēc tam ilgi nespēju uz olām paskatīties! Tā bija tāda pašdarbība! Tagad brīnos, kā veselību nesabojāju. Turklāt vairāk par pāris kilogramiem nomest neizdevās un pa pāris nedēļām viss bija atpakaļ.

– Ko šoreiz darīji citādāk?

Aizpildīju testu internetā, atbildēju uz jautājumiem par ķermeņa īpatnībām, ikdienas paradumiem. Reģistrējos notievēšanas kursam un saņēmu plānu vienai nedēļai. Katru dienu atnāca instrukcijas nākamajai dienai – tas palīdzēja nepamest iesākto. Bija arī kaut kāda pārliecība par to, ko daru – zināju, ka sastādītā diēta der tieši man, nevis kādai «caurbirai» vai sportistam…. Grūti izturēt bija otro dienu, bet citādi viss būtu jāsāk no sākuma. Pēc tam jau bija atļauta pat šokolāde un rieksti. Man izdevās!

– Ko Tu ieteiktu citām, kas arī vēlas zaudēt liekos kilogramus?

– Uzmanīgi izlasi testa jautājumus. Un pildi testu godīgi! Iesaku nolikt sev mērķi – uzvilkt pieguļošu kleitu pēc nedēļas. Ar tādu motivāciju nekas nav grūti!

Skaists augums ir tikpat svarīgs kā veselība. Lai būtu skaista un laimīga, šīs lietas ir jāizkopj reizē. Ekstrēmas dieētas var iedzīt depresijā un badošanās var atspēlēties dubultā. Svarīgi ir saprast, ka brīnumlīdzekļi neeksistē. Liekais svars neastāj iespaidu tikai uz izskatu, tas veicina arī sirds un asinsvadu problēmas. Ziemeļeiropas Veselības Aģentūra piedāvā Tev sastādīt individuālu notievēšanas plānu un atbrīvoties no liekā svara. Pirmajiem 50 interesentiem šodien diētas sastādīšanu apmaksā Ziemeļeiropas Veselības Aģentūra (pašam jāsedz tikai reģistrācijas maksa 6.99 Ls)

Lai izveidotu savu notievēšanas plānu, dodies uz NordenHealth.com

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

Ziņo redaktoram par kļūdu!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv