«Atlant», «Lokomotiv» un «Ak Bars» izcīna uzvaru

Šodien Kontinentālās hokeja līgas ceturtdaļfināla pirmo spēli aizvadīja Mitišču «Atlant» un Magņitagorskas «Metallurg» komandas un ar rezultātu 2:1 pagarinājumā uzvaru svinēja «Atlant» hokejisti.

Mitiščos pirmie vadībā izvirzījās viesi, kad pirmā perioda 15. minūtē Tomašs Rolineks atklāja rezultātu. Pēc divām minūtēm mājinieku hokejists Aleksandrs Bumagins rezultātu izlīdzināja — 1:1. Otrajā un trešajā periodā vārti netika gūti un viss izšķīrās papildlaikā. Vairākumā Andrejs Zubarevs pārspēja Andreju Mezinu, un laukuma saimnieki uzvarēja ar 2:1. Sērijā rezultāts ir 1-0 Mitšču «Atlant» labā, un rīt Mitiščos notiks otrā spēle.

Citā ceturtdaļfināla spēlē Jaroslavļas «Lokomotiv» savā laukumā ar 3:1 uzvarēja Maskavas «Spartak». Otrajā periodā Stefans Ružička vadībā izvirzīja maskaviešus, bet līdz otrā perioda beigām laukuma saimnieki guva trīs bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru ar 3:1. Sērijā Jaroslavļas komanda ir vadībā ar 1-0, un nākamais mačs notiks 12. martā Jaroslavļā.

Pie uzvaras tika arī Kazaņas «Ak Bars» komanda, kas savā laukumā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Omskas «Avangard». Deniss Zaripovs spēles 15. sekundē panāca 1:0 Kazaņas komandas labā, bet otrā perioda beigās Antons Belovs rezultātu izlīdzināja.

47. minūtē vairākumā Aleksejs Morozovs izvirzīja vadībā «Ak Bars» 2:1, taču četras sekundes līdz pamatlaika beigām Dmitrijs Vlasenkovs panāca izlīdzinājumu. Pēcspēles metienu sērijā uzvaru nodrošināja Morozova realizētais bullītis. Sērijā rezultāts ir kļuvis neizšķirts 1-1, un nākamais mačs 13. martā notiks Omskā.