Atļauj slēgt 4,5 miljonus vērtā elektropārvades līniju trašu tīrīšanas iepirkuma līgumus

Apollo
14 komentāri

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) atļāvis «Latvenergo» slēgt līgumus 4,5 miljonus latu vērtajā iepirkumā par elektropārvades līniju trašu tīrīšanu, liecina informācija IUB mājaslapā.

Atļauj slēgt 4,5 miljonus vērtā elektropārvades līniju trašu tīrīšanas iepirkuma līgumus

Foto:Lita Krone/LETA

Sūdzības iesniedza četri uzņēmumi - SIA «Fastways», SIA «SSG», SIA «Demil.lv» un SIA «MVR Lux».

IUB lēmumu var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā mēneša laikā no lēmuma saņemšanas dienas.

Kā ziņots, sākotnēji uzņēmēju interese par iepirkumu «Elektropārvades līniju trašu tīrīšana» bija liela - interesi izrādīja 135 pretendenti.

Oktobrī bija publicēti rezultāti, par uzvarētājiem atzīstot AS «Ferrus», SIA «MVR Lux», SIA «Baltic Engineering Service», SIA «Vidzemes energoceltnieks», SIA «Telms», SIA «M&G Projekts», SIA «SSG», SIA «Ošvalki» un SIA «Meraks».

Konkursa rezultāti tika apstrīdēti.

Kā iepriekš norādīja AS «Sadales tīkls», elektroiekārtu nozīmīgums ikviena Latvijas iedzīvotāja ikdienā un visas valsts attīstībā, salīdzinot vidējā sprieguma elektropārvades līnijas ar asinsriti cilvēka ķermenī, kas nodrošina darbību visam organismam, nav apšaubāms. 35% no elektrolīniju trašu tīrīšanas darbiem 2013. un 2014.gadā AS «Sadales tīkls» paveica un veiks pašu spēkiem, taču pārējā apjoma nodrošināšanai nepieciešams piesaistīt citus komersantus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv