Atradies svētdien jūrā iepūstais kaitbordists

Apollo
35 komentāri

Svētdien Engures novada Lapmežciema apkaimē jūrā iepūstais un pazudušais kaitbordists pirmdien atradies, ziņo Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Ulbina.

Atradies svētdien jūrā iepūstais kaitbordists

Foto: LETA

Viņa informēja - lai glābtu nelaimē nokļuvušo pie Lapmežciema Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta (JSF KAD) Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Riga) uz notikuma vietu norīkoja Rīgas ostā dežūrējošos kuģus - JSF kuģi P-05 «Skrunda» un Valsts Robežsardzes (VRS) kuteri RK-15, iesaistīts tika arī Gaisa spēku aviācijas bāzes (GS AB) helikopters Mi-17.

Krastā atradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) brigāde un Pašvaldības policijas pārstāvis.

Pēc vairākkārtīgas meklēšanas un glābšanas rajona pārmeklēšanas jūrā pie Lapmežciema tika atrasta kaitborda bura, un ap plkst.2 naktī meklēšanas un glābšanas darbi tika pārtraukti, kurus šorīt jūrā pie Lapmežciema un Klapkalnciema atsāka JSF kuģis P-05 «Skrunda» un GS AB helikopters Mi-17.

Izrādījās, ka kaitbordists svētdien ap plkst.21.30 paša spēkiem tika krastā,  taču par šo faktu glābšanas dienestiem paziņoja tikai šodien ap pusdienlaiku.
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv