Atrastas Kazaņā avarējušā «Boeing» «melnās kastes» Video Attēlu galerija

Apollo
25 komentāri

Atrastas svētdien Tatarstānā avarējušās lidmašīnas «Boeing 737-500» «melnās kastes», kas jau esot nogādātas Maskavā, vēsta Krievijas mediji.

Tiek ziņots, ka viena no «melnajām kastēm» katastrofā stipri cietusi.

Kazaņas lidosta atsākusi darbu ierastajā režīmā.

Tikmēr Krievijas Izmeklēšanas komitejas darbinieki turpina darbu avārijas vietā.

Izmeklēšanas komitejas oficiālajā paziņojumā teikts, ka tiek izskatīti vairāki avārijas iespējamie iemesli, tostarp tehniskas problēmas, pilotu kļūda un nelabvēlīgi laika apstākļi. Netiek izslēgta iespēja, ka lidmašīnā tikusi izmantota nekvalitatīva degviela vai arī dispečeri pieļāvuši kļūdu.

Tikmēr iepriekš izskanējusī versija par iespējamu terora aktu jau vairs netiek minēta.

Jau ziņots, ka svētdien Kazaņas starptautiskajā lidostā, avarējot «Boeing» lidmašīnai, kas veica reisu no Maskavas uz Kazaņu, dzīvību zaudējuši vismaz 50 cilvēki. Lidmašīna bija izlidojusi no Maskavas Domodedovas lidostas un eksplodēja, mēģinot veikt nolaišanās manevru Kazaņas starptautiskajā lidostā.

Starp upuriem ir viena Lielbritānijas pilsone un viens Ukrainas pilsonis, bet visi pārējie upuri ir Krievijas pilsoņi. Bojā gājušo vidū ir Tatarstānas Republikas prezidenta dēls Ireks Minņihanovs un republikas Federālā Drošības dienesta (FDD) vadītājs Aleksandrs Antonovs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv