Atrasts pazudušā Endija Dāldera auto

Apollo
0 komentāru

Pateicoties iedzīvotāju vērībai Rīgā, Raņķa dambī, atrasts jau kopš Ziemassvētkiem pazudušā Endija Dāldera auto, ar kuru viņš decembra nogalē devies uz aptieku pēc zālēm un kopš tā laika nav redzēts.

Atrasts pazudušā Endija Dāldera auto

Foto: Evija Trifanova/LETA

Laikraksts «Diena» vēsta, ka automašīna bijusi ļoti nosnigusi un arī bagāžas durvis klājusi bieza sniega kārta. Endija brālis Mariuss laikrakstam stāstījis — lai pilnībā redzētu automašīnas numurzīmi, atradējiem to nācies notīrīt no kārtīgas sniega un ledus kārtas.

Pēc tā varot secināt, ka automašīnas uz šo vietu varētu būt atvesta jau 23. decembrī, kad puisis pazuda, jo vēlāk ilgstoši nav snidzis. Pati automašīna bijusi kārtīgi aizslēgta.

«Mašīnas salonā nebija manāmas nekādas vardarbības pazīmes. Tur atradās hokeja nūjas, pusizdzerta kolas bundžiņa — viss tīrs un kārtīgs, kā brālim ierasts,» atklāj pazudušā Endija brālis.

Tāpat nekas neliecinot par pretošanos, kā arī, lai, piemēram, maldinātu, nav inscenēta mašīnas zādzība.

Apvaicājot tuvējo māju iemītniekus, noskaidrojies, ka auto šajā vietā stāvējis ilgstoši, vismaz no jaunā gada, taču neviens nav iedomājies policijai par to ziņot, jo nezināja, ka automašīna tiek meklēta.

Endija brālim dīvaina šķiet blakus esošā piecstāvu māja — tā ir neapdzīvota, bet ieejas durvis ir stingri noslēgtas. Policija nolēmusi apskatīt šo ēku.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv