«Ātruma cilts» kartinga hallē trase jau atvērta

Apollo
0 komentāru

Benzīngalvu vēlme pagāzēt jaunās trases līkumos ir tik liela, ka ilgāk gaidīt vairs nebija iespējams – labākā motoru sporta raidījuma «Ātruma cilts» veidotāji jau atvēruši kartinga trasi! Kā ziņo «Ātruma cilts» smadzenes Pauls Timrots, restorāns tiks atvērts marta sākumā.

«Ātruma cilts» kartinga hallē trase jau atvērta

Foto: Publicitātes foto

Visi raidījuma skatītāji un pārējie, kam benzīns asinīs, gaidīti Biķerniekos, kur vēsturiskajā vietā atjaunota iespēja traukties trasē ar kartingiem. Pagaidām halle būs atvērta darbadienās no plkst. 12:00 līdz 17:00, bet jau pēc dažām nedēļām, kad būs arī restorāns, braukt gribētājus gaidīsim katru dienu. Vairāk informācijas «www.atrumacilts.lv».

Pagāzēt un sānslīdes taisīt varēs ar pilnīgi jauniem kartingiem. Kopā tādi būs seši.

«Tā kā «Ātruma cilts» draugi tik ļoti gribēja iemēģināt jaunās trases līkumus, negaidot enerģisko atklāšanas pasākumu, tad halli atvērām ātrāk, nekā bija plānots. Tāpēc ceram uz jūsu sapratni, ka kāda siena tur vēl nav nokrāsota,» skaidro Timrots.

Jau marta sākumā tiks atvērts arī «Ātruma cilts» pavards – vieta, kur beidzot vienuviet pulcēties sportistiem, līdzjutējiem un citiem ātruma aizrautajiem. Būs iespējams ne tikai uzpildīties ar jaudīgiem ēdieniem un dzērieniem, bet arī skatīties labākās motoru sporta TV pārraides. Līdz šim diezgan daudz jau padarīts – ievilkta elektrība, ielikts labs apkures katls, ūdens arī pa krānu jau tek, sienas nokrāsotas. Pašlaik iekārtojam virtuvi, būvējam bāra leti, meklējam smukākos traukus un skrūvējam galdus – darām visu, lai jums patiktu.

Noteikti būs arī grandiozā «Ātruma cilts» pavarda atvēršanas ballīte, bet par to paziņosim atsevišķi. Tad arī parādīsim pārējās interesantās lietas, kas pašlaik top.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv