Ātruma festivāla muzikālā programma pie Latvijas pirmā rokkafejnīcas

Apollo
1 komentārs

Šonedēļ četru dienu garumā Liepājā un tās apkārtnē noritēs Ātruma festivāls «Rallijs Kurzeme 2012». Sacensības sāksies jau ceturtdien, 23.augustā, ar testa ātrumposmiem rallistiem, savukārt tās noslēgsies svētdien, 26.augustā, ar Latvijas čempionāta posmu dragreisā un rallija supersprinta sacensībām.

Ātruma festivāla muzikālā programma pie Latvijas pirmā rokkafejnīcas

Foto: Lita Krone/LETA

Lai Liepājas ielās skanētu ne vien motoru rūkoņa, bet arī skanīga latviešu mūzika, sestdien, 25.augustā, pie Latvijas pirmās rokkafejnīcas notiks rallija noslēguma pasākums. Par muzikālo programmu no pulksten 20:00 gādās Liepājā un Latvijā iemīļoti mūziķi, kā Tomass Kleins, Fēlikss Ķiģelis ar grupu, «The Afternoon» un liepājnieku apvienība «Stendera ielas zēni».

Paralēli Ātruma festivāla muzikālajai programmai uz Latvijas pirmajai rokkafejnīcas blakus esošās ēkas sienas, Zivju ielā 5, ikvienam būs iespēja uzzīmēt savu unikālo gaismas un krāsas stāstu. Pasākuma organizatori pielietos kustību sensoru, kas uztvers ikkatru cilvēka kustību un attēlos to uz gaismas sienas. Ar šīs sienas starpniecību «Skandi Motors» arī prezentēs vienu no jaunākajiem automašīnu modeļiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv