Ātruma pārkāpēji pie skolām tikšot aktīvi uzmanīti un bargi sodīti

Apollo
0 komentāru

Policija esot gatavja jaunajam mācību gadam, tā intervijā «Latvijas Radio 1» šodien atzina Valsts policijas Prevencijas pārvaldes vadītājs Edmunds Zivtiņš.

Ātruma pārkāpēji pie skolām tikšot aktīvi uzmanīti un bargi sodīti

Foto: Evija Trifanova/LETA

No 1. septembra nedēļu skolu tuvumā ieteicamais ātrums būs 30 kilometri stundā, autovadītāji pie administratīvās atbildības tiks saukti jau no pirmā kilometra - tas ir, ja ātrums būs 31 kilometri stundā, skaidro Zivtiņš.

Papildus drošības pasākumu ietvaros pirmajās septembra dienās iespēju robežās pie katras skolas dežūrēs Ceļu policijas darbinieki, kas uzraudzīs aktivitātes pie skolām. Paredzēts sadarboties arī ar pašvaldības policiju, skolām, pašvaldību vadītītājiem. Īpaši aktīva būšot pirmā nedēļa. 

Runājot par prevencijas pasākumiem, joprojām esot aktuāls jautājums par ceļu satiksmes noteikumu mācīšanu skolās. Šobrīd tie tiekot izrunāti audzināšanas stundās. Uz šādām stundām nākot ceļu policijas inspektori, kas stāstot gan to, kā uzvesties uz ceļiem, gan - kā sevi pasargāt no svešiniekiem. Parasti šādas lekcijas notiekot pēc pašu skolu iniciatīvas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv