Atsavina vairāk nekā 26 000 kontrabandas cigarešu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

No 27.līdz 29.novembrim Valsts robežsargi aizturējuši vairāk kā 26 000 dažādu marku cigarešu ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām aptuveni 780 latu vērtībā, portālam «Apollo» pavēstīja Valsts robežsardzē.

Piektdien Daugavpils pārvaldes kriminālizmeklēšanas dienesta amatpersonas Daugavpils novadā uz ceļa Braslava – Daugavpils veica apskati kādā Latvijas nepilsoņa vadītajā «Audi A4». Automašīnas salonā ierīkotajos slēpņos – zem aizmugurējā sēdekļa, grīdā starp priekšējiem sēdekļiem, kā arī automašīnas sliekšņos – tika konstatētas 6900 iepriekš Latvijā nelikumīgi ievestas cigaretes «Premjer ljogkije», «Premjer», «Magnat» un «More lights» ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Savukārt svētdien Ludzas pārvaldes Terehovas robežkontroles punkta amatpersonas novērsa vēl vienu mēģinājumu nelikumīgi ievest Latvijā cigaretes ar Krievijas akcīzes markām. Veicot pārbaudi Latvijas pilsoņa vadītajā «Audi 80», konstatēts, ka 1989.gadā dzimušais vīrietis, slēpjot tās starp automašīnas sēdekli un bagāžas nodalījumu, Latvijā nelikumīgi mēģina ievest 3200 cigaretes «More», «Bond» un «Kiss» ar Krievijas akcīzes marķējumu aptuveni 240 latu vērtībā.

Šā gada novembrī Valsts robežsardzes amatpersonas konstatējušas 211 158 Latvijā nelikumīgi ievestas cigaretes, savukārt kopš gada sākuma uz robežas un pierobežā atklāti teju 5 miljoni dažādu marku cigarešu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv