Atsavinās nekustamo īpašumu Dienvidu tilta maģistrāles būvniecībai

Apollo
0 komentāru

Lai nodrošinātu sabiedrības intereses, sakārtotu transporta infrastruktūru un attīstību Rīgas pilsētā, Ministru kabinets šodien akceptēja likumprojektu, kas paredz atsavināt nekustamo īpašumu Rīgā, Lubānas ielā 67, Dienvidu tilta pār Daugavu otrās kārtas būvniecībai,  informēja Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja vietniece Ilze Dišlere.

Atsavinās nekustamo īpašumu Dienvidu tilta maģistrāles būvniecībai

Foto: Evija Trifanova/LETA

Dienvidu tilta pār Daugavu 1.kārtas būvniecība tika uzsākta 2004.gadā novembrī, lai risinātu jautājumu par Rīgas pilsētas transporta kustības noslogotību. 2008.gada 19.jūnijā Rīgas pilsētas Būvvaldē tika akceptēts Dienvidu tilta būvprojekts, kas paredz Lubānas ielas vietējās joslas un vairāklīmeņu ceļa mezgla esošā Slavu rotācijas apļa vietā izbūvi.

Lai īstenotu tilta būvniecību, nepieciešams veidot rampas un estakādes, kā dēļ jāpaplašina esošā brauktuve Lubānas ielas sarkano līniju robežās aptuveni par metru. Līdz ar to plānota Lubānas ielas novietojuma maiņa, to paplašinot un sarkano līniju robežās izveidojot gājēju ietvi.

Rīgas pilsētas pašvaldība piedāvāja nekustamā īpašuma īpašniekam noslēgt vienošanos par nekustamā īpašuma atsavināšanu. Sarunu gaitā Rīgas domei nav bijis iespējams vienoties ar īpašnieku par īpašuma atsavināšanu.

Ņemot vērā, ka vienošanās netika panākta, nekustamā īpašuma atsavināšana ir iespējama tikai, pieņemot likumu.

Atsavinot nekustamo īpašumu, tiks realizēta Dienvidu tilta pār Daugavu otrās kārtas būvniecība no Krasta ielas līdz Austrumu maģistrālei.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. novembris

Vārda dienas

Andīna, AndaVigilijs, Vigita, Vigo, Viģīlija, Vīga, Vīgants, Vīgo, Vigilija, Vigija, Andina, Andīne, Nanda, Viga, Vigars, Vigda, Vigelijs, Vigeta, Andija

Valūtu kursi

20.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv