Attīstītāji aktīvāk piedāvā dzīvokļu īri ar izpirkumu

Apollo
0 komentāru

Sekojot citu mājokļu attīstītāju piemēram, projekta «ParkSide» īstenotāji piedāvā dzīvokļu īri ar izpirkumu, raksta «Db.lv».

Attīstītāji aktīvāk piedāvā dzīvokļu īri ar izpirkumu

Foto: AFI

Pēc nekustamā īpašuma kompānijas «Balsts» novērojuma, īres segmentā lielāku klientu interesi pēdējā laikā piesaistījis pakalpojums «īre ar izpirkuma tiesībām». Tiek prognozēts, ka pakalpojums iegūs arvien lielāku popularitāti, jo daudziem iedzīvotājiem tas būs labs risinājums nākotnei.

Kā informē «ParkSide» projekta pārdevēja kompānija «Immostate», pirmais variants paredz īri ar izpirkuma tiesībām. Noslēdzot īres līgumu uz diviem gadiem, īres laikā samaksātā summa kļūst par pirmo iemaksu un tiek ieskaitīta dzīvokļa pirkuma summā. Otrs variants ir dzīvokļu iegāde ar izpirkumu ilgtermiņā. Tā paredz apmaksas termiņu piecu gadu laikā, dalot pirkuma summu vienādos maksājumos. Pirmos divus gadus pircējam ir pieejams bezprocentu maksājums, bet atlikušajiem trīs gadiem tiek piemērota procentu likme 7% gadā. Turklāt tā ir iespēja iegādāties dzīvokli bez bankas starpniecības.

Līdzīgs piedāvājums — īre ar izpirkumu, pirkums uz nomaksu u. c. — ir atsevišķās kompānijas «Averts» realizētajās ēkās, projektos «Varavīksnes nami», «Ziedoņdārza mājas» u. c.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. augusts

Vārda dienas

Melānija, ImantaRogate, Roēna, Rodžers, Melizande, Melizanda, Melisandra, Melinda, Melija, Melanija, Māle, Malle, Malgonija, Malānija, Imandra, Imanda

Valūtu kursi

19.08.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv