Atvērto durvju diena Latvijas pirtīs

Apollo
3 komentāri

Pirmā Latvijas pirts diena 8. septembrī durvis vērs visā Latvijā.  Būsim kopā un sniegsim viens otram smaidu un labsajūtu. Pirtnieki aicina ciemos visus, kam pirts ir tuva un mīļa. Arī tos, kas pirmo reizi vēlas iepazīt pirtnieka pērienu un vēl svaigi griezto pirtsslotu pieskārienu.

Atvērto durvju diena Latvijas pirtīs

Foto: Publicitātes foto

Šogad aicinām ciemos uz Rīgas, Kandavas, Jūrmalas, Salacgrīvas, Valkas, Ropažu novada, Sējas novada, Aizkraukles, Aglonas, Lielvārdes, Talsu pirtīm. Šobrīd ir pieteikti jau 17 Latvijas Pirts dienas pasākumi un būs vēl.

Šajā dienā varēsiet baudīt Lauku pirti Rīgas viesnīcā «Liene». Aglonas novada «Zemeņu krastiņos» varēsiet uz savas ādas izjust Zemeņu pirts rituālu. Unikāls projekts ir «Bērnu Veselīgās pirts skola» viesnīcā «Grīziņš». Salacgrīvas novada «Kraukļi» šo dienu sagaida ar lozungu «Plikiem pieder pasaule» un kurinās veselas četras pirtis. Sējas novadā Jūs gaida atvērtās dienas ar melnās pirts kurināšanu «Pirts muzejā». Talsos, «Jāņkalnu“ pirtiņā bērnus pulcinās latviešu tradīciju zinātāja Aiva Daukša, kopīgās rotaļās iepazīsim pirts priekus. Gandrīz visos jau pieteiktajos pasākumos pirts apmeklējumi šajā dienā ir bez maksas.
Informācija par visiem pasākumiem ir šeit.

Kā patīkams pārsteigums ir lielā kaimiņvalstu pirtnieku un pirtsmīļu interese par Latvijas Pirts dienu. Latvijas Pirts dienas apmeklējumiem jau ir pieteikušās pirmās delegācijas no Lietuvas un Krievijas, portālu «Apollo» informēja Dainis Priednieks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv