Atzīšanās mīlestībā — iepazīstināšana ar ģimeni

Apollo
0 komentāru

Izplatīts veids, kā vīrietis atzīstas savās jūtās, ir mīļotās sievietes iepazīstināšana ar ģimeni un tuvākajiem draugiem, jo tas liecina, ka viņš patiešām mīl.

Puisis nes meiteni uz rokām

Padoms mīlētājiem: pierakstiet visu, kas šķiet svarīgs jūsu attiecībās!

Foto: Inga Kundziņa

Turklāt šāda rīcība liecina ne tikai par to, ka vīrietis ar jums lepojas, bet arī to, ka viņš vēlas jūs iepazīstināt ar tiem cilvēkiem, kam viņa dzīvē ir liela nozīme.

Viņš grib, lai jūs izrādītu rūpes par viņa vecākiem un draugiem (neaizmirstiet: atcerēties vīramātes dzimšanas dienu ir jūsu, nevis vīra pienākums!), kā arī lai viņi rūpētos par jums. Turklāt, ja esat iepazīstināta ar cilvēkiem, kas tuvi vīrietim, tad jums ir lieliska iespēja gūt itin labu priekšstatu, kā viņš uzvedas ierastajā vidē.

Nereti sievietes sūdzas, ka mīļotais vīrietis neiepazīstina ar savu ģimeni un ka viņas it kā tiek turētas nomaļus. Ja ilgāku laiku nekas nemainās, diemžēl jāatzīst, ka vīrietis pret jums neizjūt mīlestību un ka viņa interese par jums nav pietiekama.

Daži vīrieši mēdz attiecības it kā sadalīt pa atsevišķiem posmiem. Viņiem ir sieviete, ar ko doties uz randiņu, kāda cita, ar ko mīlēties, vēl kāda — nopietnām attiecībām. Pajautājiet mīļotajam, vai viņš vēlas, lai jūs piedalītos visās viņa dzīves norisēs, vai arī jūsu attiecības ir ierobežotas.

Mīlestība tās dziļākajā nozīmē ir — visā, kas pieder tev, dalīties ar mīļoto.

Visbeidzot — padoms mīlētājiem: pierakstiet visu, kas šķiet svarīgs jūsu attiecībās, piemēram, mīļus telefona zvanus, jaukus vārdus, patīkamus pārsteigumus utt. Turklāt šī nodarbe ik vakaru aizņems tikai piecas minūtes.

Pēc ilgāka laika pāršķirstot šo pierakstu lappuses, jūs būsiet pārsteigta, jo atklāsiet tik daudz veidu, kā mīļotais pauž jums savu mīlestību, un tas arī rosinās jūs rast jaunus veidus, kā atklāt savas jūtas viņam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv