«Audi» kaļ plānus jaunam hiperauto

Apollo
7 komentāri

Uzņēmuma tehniskais direktors Volfgangs Durhaimers (Wolfgang Dürheimer) intervijā portālam «Autocar» atzina, ka šobrīd projekts atrodas izvērtēšanas stadijā, taču paredzams, ka tas varētu nonākt arī līdz ražošanas stadijai.

«Audi» kaļ plānus jaunam hiperauto

Foto: Reuters/Scanpix

Paredzams, ka jaunais hiperauto tiks balstīts uz «LeMans» sacensību automobiļa, taču atbilstošs ikdienas prasībām. «Patlaban notiek intensīva tirgus analīze un rēķinātas aptuvenās izmaksas, taču potenciāls jaunam hiperauto ir,» norādīja Durhaimers.

Projekta mērķis ir apvienot «LeMans» autosporta tehnoloģijas ar standarta ceļa mašīnām. «Visi tehnoloģiskie risinājumi mums jau ir un automašīnas projektēšana nebūtu jāsāk no nulles,» uzsvēra Durhaimers.

Topošais automobilis visticamāk varētu tikt aprīkots ar jaudīgu dīzeļa hibrīddzinēju, kurš varētu tikt atvasināts no «LeMans» sacensību modeļiem. ««Ferrari LaFerrari» pierādīja to, ka hibrīdtehnoloģijas spēj padarīt automašīnas ātrākas un jaudīgākas. Mēs nedrīkstam palikt uz vietas un jāturpina progress jaunās tirgus nišās,» uzsvēra Durhaimers.

Konkrētāku informāciju varētu sagaidīt nākamajā pasaules mēroga auto izstāde, kura norisināsies Frankfurtē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv