Austrālijā atklāts piemineklis aktierim Hītam Ledžeram

Apollo
0 komentāru

Austrāliešu aktierim Hītam Ledžeram, kas pagājušajā gadā traģiski gāja bojā no medikamentu pārdozēšanas un kam tikko piešķirts pēcnāves «Oskars» par tēlojumu filmā «Tumšais bruņinieks», dzimtajā pilsētā Pērtā, «Swan River» parkā, kur viņš bērnībā bieži rotaļājās, uzstādīta piemiņas skulptūra.

Austrālijā atklāts piemineklis aktierim Hītam Ledžeram

Foto: SCANPIX/REUTERS

Pilsētas iedzīvotāji nolēmuši iemūžināt aktiera mūža kaislību — šaha spēli, jo Hīts bijis kaislīgs šahists.

Hīta Ledžera ģimene Pērtas piepilsētas Melvilas pilsētas padomei prezentējusi betona un marmora skulptūru — divus šaha galdiņus un iņ un jan zīmes.

Hīta māte pastāstīja, ka «Swan River» parku izvēlējās tāpēc, ka viņas dēls bērnībā ļoti rūpējies par apkārtējo vidi un parkā pavadījis daudz laika.

Skulptūras autors Rons Gomboks paskaidrojis, ka iņ un jan zīmes atspoguļo Hīta ticību.

Arī Hīta tēvs atzīmējis, ka iepriekš ģimenei nebija vietas, kur savākties, lai godinātu Hīta piemiņu, bet tagad tāda ir: «Cilvēki šurp atnāks, lai viņu atcerētos un uzspēlētu šahu, kā viņš to noteikti būtu gribējis. Mēs negribētu uzstādīt skulptūru, kas Hītam nepatiktu. Viņam patika vienkāršas lietas, kas tieši nenorādītu uz viņu.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv