Austrālijas tiesa beidzot atrisina mistēriju, kas notika pirms 32 gadiem Video Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Austrālijas tiesa beidzot atrisinājusi mistēriju, kas notika pirms 32 gadiem. Tiesa atzinusi, ka bērniņa slepkavībā, kas notika 1980.gadā, vainojams Austrālijas savvaļas suns dingo.

Austrālijas tiesa beidzot atrisina mistēriju, kas notika pirms 32 gadiem 3 attēli Atvērt

AP/Scanpix

Ārvalstu mediji vēstī: tiesa otrdien atzina, ka 1980.gada 17.augustā pazudušo Maikla un Lindijas Čemberleinu meitiņu Azariju nogalinājis savvaļas suns dingo.

Jau pirms 32 gadiem abi vecāki apgalvoja, ka mazulīti no telts, kurā bērniņš atradās atpūtas laikā, aiznesa dingo, tomēr toreiz tiesa lēma, ka bērniņa slepkavībā vainojama māte, piespriežot viņai mūža ieslodzījumu.

Pēc pieciem gadiem tiesa sodu atcēla, taču lietas izmeklēšana tika atsākta no jauna.

Bērniņa līķis tā arī nekad netika atrasts, un bērna vecāki turpināja uzstāt, ka nelaimē vainojams dingo, kurš liktenīgajā dienā slapstījies pie telts, kurā atradās bērns.

«Šī bija nežēlīga cīņa, taču tagad ir neliels atvieglojums un iespēja mūsu meitas garam dusēt mierā,» otrdien pēc tiesas lēmuma sacīja Maikls Čemberleins.

«Dingo-bērniņa» lieta jau vairākkārt ekranizēta kino. Slavenākā filma ir «A Cry In The Dark», kurā galveno lomu atveidoja Merila Strīpa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.09.2017
Ienākt apollo.lv