Austrijā skan latviešu kamermūzika

Apollo
0 komentāru

9. jūnijā Austrijā, Kremsas pilsētas Donavas Universitātes jaunās mūzikas centrā notika latviešu kamermūzikas koncerts, kurā ar panākumiem tika atskaņota Mārītes Dombrovskas, Solveigas Selgas, Gundegas Šmites, Pētera Plakida un Andra Dzenīša mūzika.
 
Koncertā uzstājās Latvijas mūziķi Herta Hansena (klavieres), Ieva Parša (balss), Ints Dālderis (klarnete), kā arī sava skaņdarba «Solitude elektronikai un mecosoprānam» atskaņojumā piedalījās komponists Andris Dzenītis.
 
Koncerta programmā skanēja Mārītes Dombrovskas «Trīs dzejoļi mecosoprānam, basklarnetei un klavierēm», Pētera Plakida skaņdarbi «Upei pāri», «Night conversation», «Raganas dziesmiņa pirms sprieduma pasludināšanas», «Rudena rītā», Gundegas Šmites «Trīs dziesmas ar Michel Deguy vārdiem», Solveigas Selgas «Trīs skaņdarbi klarnetei un klavierēm», kā arī Andra Dzenīša ««Solitude» elektronikai un mecosoprānam».
 
Koncertu organizēja sabiedriskā organizācija «Brīvās Mūzikas Aģentūra» sadarbībā ar Donavas Universitātes Jaunās mūzikas centru Austrijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv