Austrijas hokejisti nākamgad spēlēs PČ augstākajā divīzijā

Pasaules čempionāta 1. divīzijas A apakšgrupas turnīrā svētdienas vakarā Nīderlandes pilsētā Tilburgā Austrijas valstsvienība ar 2:1 izšķirošajā spēlē pieveica Ukrainas hokejistus, kvalificējoties augstākajai divīzijai.

Jau mača 2. minūtē Tomass Rafls atklāja spēles rezultātu, bet trešā perioda 11. minūtē Andrijam Sribko izdevās pārspēt mača galveno varoni, austriešu vārtsargu Rainhardu Divisu. Tomēr jau pēc nepilnām divām minūtēm Austrijas komanda atguva vadību, kad uzvaras vārtus guva aizsargs Matiass Tratnigs. Austrijas izlasei minimālo pārsvaru nosargāt izdevās, lai gan atlikušajā laikā viņiem piecas minūtes nācās spēlēt mazākumā.

Tādejādi austrieši 2011. gada pasaules čempionātā Slovākijā pēc gada pārtraukuma atgriezīsies elitē.

Atgādinām, ka no B apakšgrupas, kas spēlēja Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā, augstākajai divīzijai kvalificējās mājinieki slovēņi.