Austrumu konferences milžu cīņā uzvar Bostonas «Celtics»

NBA Austrumu konferences līderu duelī Bostonas «Celtics» basketbolisti pagājušajā naktī viesos ar 90:80 pieveica Orlando «Magic» komandu.

Paul Pierce

Uzvarētāju labā 27 punktus guva Pols Pīrss, kā rēķinā arī desmit atlēkušās bumbas, bet pa 16 punktiem sakrāja Kevins Gārnets un Glens Deiviss. «Magic» sastāvā ar 22 punktiem izcēlās Hidajets Turkoglu, bet 20 punktus sakrāja Rašads Lūiss, kas savāca arī desmit bumbas zem groziem.

«Celtics» septīto uzvaru pēc kārtas izcīnīja gana pārliecinoši. Pēc pirmā puslaika pašreizējiem NBA čempioniem bija astoņu punktu pārsvars (44:36), kas otrajā puslaikā pārsniedza desmit punktus. «Magic» komandai tā arī neizdevās būtiski samazināt rezultāta starpību, lai cīņu par uzvaru novirzītu uz spēles beigām.

Austrumu konferences kopvērtējumā «Celtics» ar 36 uzvarām 43 spēlēs pakāpās uz pirmo vietu, bet «Magic» ar 33 panākumiem 41 spēlē ieņem trešo vietu. Otrajā vietā ir Klīvlendas «Cavaliers», kas gaidāmajā naktī tiksies ar Andra Biedriņa pārstāvēto Goldensteitas «Warriors». «Cavaliers» izcīnījusi 32 uzvaras un piedzīvojusi astoņus zaudējumus.