Austrumu nakts muzejā. Ja ir drosme, — nāc!

Apollo
0 komentāru

14. maija naktī no plkst. 20.00–24.00 Ārzemju mākslas muzeja Velvju zālē — Tūkstoš un vienas nakts pasakas!Pasākums, kura laikā Ārzemju mākslas muzejā netradicionālā veidā varēsiet iepazīties ar Austrumu kultūras vērtībām.

…pustumsa, mistika, Austrumu aromāti, attāli skan skumja un svešāda mūzika, nedaudz acīs cērt ūdens pīpes dūmi, dejā brīžiem ieskanas zvārgulīši un atliek tikai apsēsties uz paklāja malas un sāk klausīties Tūkstoš un vienas nakts pasakas — ilgi, nesteidzīgi, tēju dzerot un ar draugiem tērzējot…

Piesaistot aktierus, mūziķus, iluzionistus un dejotājus, apmeklētājiem tiek dota iespēja iejusties Austrumu kultūru burvībā, gūstot priekšstatu par persiešu kultūras savdabību, konkrēti — vēsturi, mākslu, literatūru, deju un mūziku.

Baudīt nakts burvību Jūs varēsiet uz brīnišķīgajiem persiešu paklājiem (Persiešu paklāji mc², Krasta ielā 68/A). Austumu garšu jūs varēsiet izgaršot nobaudot irāniešu pavāru gatavotos ēdienus (pavārus nodrošina Irānas vēstniecība Stokholmā). Pasākumā piedalīsies divas Šeherezādes (Iveta Pole un Jana Čivzele, Jaunā Rīgas teātra aktrises), Austrumu muzikanti (ZEN kafejnīcas ansamblis Baraka), Austumu dejotāja (Eksotisko deju centrs Alegria) un Austrumu saldumu un tējas tirgotājs (SIA Harissa).

Ja ir drosme — nāc! Ja tevi pārņem ziņkārība — nāc! Bet, kas patiesībā notiks Rīgas Pils pagrabos Tu neuzzināsi, pirms nebūsi atnācis!

Papildus info: www.amm.lv

Austrumu nakts muzejā. Ja ir drosme, — nāc!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv