Autobusa šoferis: cilvēkus ievainoja, bet viņi mierīgi turpināja ceļu

Apollo
0 komentāru

«Kā gan pasažieri varēja mierīgi turpināt braukt, ja autobusam sašauj logu un lode trāpa pašam krūtīs,» savu sašutumu portālam «Diena.lv» paudis 22. maršruta autobusa šoferis Gints Skrulis, kurš 31. jūlija rītā nokļuva apšaudē pirms Kanciema ielas gaisa tilta iepretī Latvijas pasta nodaļai. 

Autobusa šoferis: cilvēkus ievainoja, bet viņi mierīgi turpināja ceļu

Foto: Scanpix/Reuters

Portāls «Apollo» jau rakstīja, ka pagājušajā sestdienā no automašīnas «Mercedes» ar pneimatisko ieroci, izmantojot gumijas lodes, tika sašauts «Rīgas satiksmes» autobuss un kāds taksometrs, kā rezultātā cieta pieci cilvēki. 

Skrulis portālam pavēstījis, ka dzirdējis šāvienus, taču to, ka cietuši pasažieri un nodarīti tehniski bojājumi arī autobusam, pamanījis tikai apstājoties pieturā, kad pie viņa pienākusi kāda pasažiere un paziņojusi, ka autobusa loga stikls ir ieplaisājis. Vēlāk, jau gaidot policiju, pie autobusa vadītāja pienācis arī kāds vīrietis ar pamatīgu nobrāzumu krūtīs un no plīstošajiem stikliem savainotu roku. Savukārt vēl kāds cits pasažieris vēlāk policijai nodevis gumijas lodi. 

Skrulis ir sašutis par cilvēku nedabisko vienaldzību pat apstākļos, kad tiek nodarīti miesas bojājumi. «Tev iešauj krūtīs, tu izkāp no autobusa un aizej. Galvenais – tikt galā,», portāls «Diena.lv» citē incidentā cietušā autobusa šofera teikto. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv