Autoceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 152 LAU dienesta tehnikas vienības

Apollo
0 komentāru

Valsts autoceļu uzturēšanas darbos pirmdienas rītā strādā 152 AS «Latvijas autoceļu uzturētājs» (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienības. Brauktuves tiek gan tīrītas, gan apstrādātas ar pretapledojuma materiālu.

Autoceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 152 LAU dienesta tehnikas vienības

Foto: Evija Trifanova/LETA

Valsts centrālajā reģionā šajā rītā strādā 54 ziemas dienesta tehnikas vienības, 29 no tām — uz Rīgas rajona valsts autoceļiem. Pirmie autoceļu tīrīšanas un kaisīšanas darbi reģionā sākti plkst. 3.09. Tā kā braukšanas apstākļi pa centrālā reģiona valsts autoceļiem ir apgrūtināti, brauktuves tiek atkārtoti tīrītas un kaisītas.

Vidzemē autoceļu uzturēšanā šorīt iesaistītas 38 ziemas dienesta automašīnas. Reģionā darbi sākti plkst. 3.10. Braukšanas apstākļi joprojām ir apgrūtināti gandrīz uz visiem Vidzemes reģiona autoceļiem, un tie tiek atkārtoti tīrīti un apstrādāti ar pretapledojuma materiālu.

Kurzemē šorīt autoceļu uzturēšanā strādā 32 ziemas dienesta tehnikas vienības, tostarp trīs greideri. Valsts autoceļu uzturēšanas darbi sākti plkst. 4.30. Braukšanas apstākļi ir apgrūtināti uz atsevišķiem ceļu posmiem, kur darbi tiek veikti atkārtoti.

Uz Latgales reģiona valsts autoceļiem šajā rītā strādā 28 ziemas dienesta automašīnas. Pirmie autoceļu tīrīšanas un kaisīšanas darbi reģionā sākti plkst. 2.40. Daudzviet braukšanas apstākļi Latgales reģionā ir apgrūtināti, tāpēc arī šeit brauktuves tiek tīrītas un kaisītas atkārtoti.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv