Automīlis Timrots «Dailes» teātrī režisē komēdiju par pašnāvībām Attēlu galerija

Apollo
17 komentāri

Spēkratu eksperts un raidījuma «Zebra» vadītājs Pauls Timrots atkal ķēries pie darba «Dailes» teātrī – 16. novembrī pirmizrādi piedzīvos komēdija ar pašnāvībām «Harolds un Moda».

«Haroldam ir 18 gadi un aiz muguras jau 15 pašnāvību inscenējumi. Viņam patīk apmeklēt bēres. Tur arī viņš satiek Modu. Viņiem iet jautri - viņi zog roņus, kokus un automašīnas. Harolds grib Modu precēt, bet viņa māte ir kategoriski pret! Daudzi skatītāji, iespējams, būs mātes pusē, jo Modai ir 80 gadi! Kā tas viss beigsies?» izrādi apraksta teātris.

Galvenajās lomās izrādē iejutīsies Lilita Ozoliņa (Grāfiene Matilde Šardēna, saukta Moda), Edijs Zalaks vai Niklāvs Kurpnieks (Harolds), Indra Briķe (Ellena Čeisena, Harolda māte), Pēteris Liepiņš (Finegana tēvs, garīdznieks), Juris Bartkevičs (Doktors Metjūss, psihiatrs), Ērika Eglija (Silvija Geizela, studente / Nensija Mārša, sekretāre / Roza Mandarīni, aktrise), Aldis Siliņš (Dopels, policijas seržants) un Sarmīte Rubule (Mērija, Čeisenu istabmeita).

Timrots teātrī ir strādājis arī pie iestudējumiem: F.Buļakova «Svēta lieta» (2015),  «Vecgada koncerts kūrmājā» (2013), P. Timrota «Prezentācija» (2013), «Pasaka par vērdiņu - 2013» (debija teātra režisora profesijā, 2011).

Studiju laikā no 1988. gada līdz 1990. gadam strādājis par skatuves strādnieku «Dailes» teātrī. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv