Autovadītājiem jāuzmanās uz ceļiem

Apollo
12 komentāri

Lietainā laika ietekmē ceļu segumi bieži ir slapji, vietām tos klāj nobirušās koku lapas, līdz ar to transportlīdzekļu vadāmība un īpaši bremzēšana mēdz būtiski pasliktināties. 

Autovadītājiem jāuzmanās uz ceļiem

Foto: Evija Trifanova/LETA

Īpaši jāuzmanās braucot pa sliktā tehniskā stāvoklī esošajiem ceļiem, kur atsevišķās vietās uz brauktuves veidojas peļķes, kurās iebraucot transportlīdzeklim, var sākties akvaplanēšana, tāpat peļķes var slēpt kādu seguma defektu, brīdina VAS «Latvijas Valsts ceļi» (LVC).

«Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, aicinām autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri, kā arī laicīgi sagatavot savus transportlīdzekļus braukšanai ziemas apstākļos, īpaši pievēršot uzmanību transportlīdzekļa riepu stāvoklim un gaismu regulējumam,» aicina LVC satiksmes informācijas centrā.

LVC atgādina, ka valsts autoceļu tīklā no 1.novembra līdz 31.martam tiek īstenots ceļu ziemas dienests, pievēršot pastiprinātu uzmanību laika apstākļu ietekmei uz satiksmi un darbu veicēju diennakts mobilizācijai, tā nodrošinot operatīvu ceļu attīrīšanu no sniega un pretapledojuma apstrādi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv