«Avalanche» savā laukumā pieveic «Wild»

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien latviešu aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Kolorādo «Avalanche» savā laukumā ar 4:3 uzvarēja Minesotas «Wild» komandu.

Skrastiņš laukumā pavadīja gandrīz 20 minūtes, pie punktiem netika, soda minūtes nenopelnīja, izdarīja vienu metienu uz pretinieku vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija +1.

Vārtus uzvarētāju labā guva Anti Lāksonens, Endrū Brunets, Brets Maklīns un Mareks Svatošs. «Wild» rindās ar precīziem metieniem izcēlās Brents Bērnss, Andrejs Zjuzins un Miko Koivu.

Pēdējās sešās spēlēs «Avalanche» izcīnījusi vien divas uzvaras.

Kluba vēsturē «Wild» regulārajā čempionātā tikai vienreiz spējusi uzvarēt «Avalanche» tās laukumā.